Zadzwoń do nas

akro-tech

akro-tech

nowyadres 

Od września 2016 roku nasza frima została obdarzona zaufaniem przez jednego z czołowych producentów narzędzi do obróbki metalu.

Po sprawdzeniu wiedzy technicznej i stopnia praktyki przemysłowej naszych inżynierów powierzono nam wyłączne prawo doboru narzędzi, testów i sprzedaży w Regionie Północno Zachodniej Polski.

 

Producent ZCC-CT organizuje sprzedaż narzędzi tylko za pośrednictwem certyfikowancyh, kontraktowych dystrybutorów i deklaruje zgodność technologiczną i oryginalność produktów wyłącznie w ramach sprzedaży przez oficjalne kanały dystrybucji.

Przestrzegamy przed zakupem narzędzi za pośrednictwem m.in serwisów aukcyjnych lub od dostawców bez wskazanego jasnego źródła pochodzenia towaru - w obrocie można napotkać narzędzia jedynie znakowane jako ZCC CT.

 

  Myślisz o nowej umowie o pracę na pełny etat?

Zapraszamy do Zespołu AKRO TECH!

  AKRO-TECH Ośrodek Wspierania Przemysłu należy do czołówki dostawców narzędzi skrawających w województwie zachodniopomorskim. Dostarczamy narzędzia skrawające dla przemysłu zapewniając ciągłość dostaw, stabilność cen i ciągłe wsparcie inżynierów -praktyków obróbki skrawaniem.

Posiadamy dobrze zaopatrzone magazyny w narzędzia takie jak noże tokarskie składane , noże tokarskie lutowane, płytki tokarskie i frezarskie, głowice frezarskie, wiertła (HSS, HSCo, węglikowe i inne). Ponadto posiadamy całą gamę rozwiertaków,frezów HSCo, węglikowych oraz opraw narzędziowych do maszyn CNC. 

To co różni nas od innych dostawców narzędzi to posiadanie na magazynie narzędzi nietypowych.   

W związku z pwrowadzeniem nowych przepisów dot ochrony danych osobowych od 25 maja 2018 roku  w sprawie zatrudnienia przed prezkazaniem jakiejkolwiek dokumenatcji i danych osobowych proszę wyłacznie o wstępny kontakt telefoniczny z osobą upoważnioną tj. Monika Piaskowska .

WDROŻENIE RODO 2018 - infromacje w zakładce kontakt.

 

nasza-oferta

Materialy do pobrania

Badz na biezaco! Pobierz juz teraz. Materialy on-linePobierz
Dopisz się do listy badz na bieżąco ...