Zadzwoń do nas

akro-tech

akro-tech

 

Szanowni Państwo


             W związku z pełnieniem funkcji eksperta Komisji Oceniającej Projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 informuję, iż od roku 2009  nie  świadczę usług w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej oraz doradztwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013

 

 

            W związku z pełnieniem funkcji eksperta Promotora Projektów Innowacyjnych w województwie zachodniopomorskim uczestniczącego w procesie oceny wniosków w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 informuję, iż od roku 2008  nie  świadczę usług w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej oraz doradztwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013.

 

Z poważaniem Monika Piaskowska

          Zakres usług naszej firmy obejmuje konsulting i doradztwo przemysłowe oraz dostawy narzędzi, maszyn i urządzeń . Biorąc pod uwagę plany inwestycyjne firm przemysłowych związane m.in z wyposażeniem zakładu w nowe centra obróbcze, proponujemy Państwu doradztwo na każdym etapie przedsięwzięć.

        Rozpoznawalną na rynku marką Akro-Tech, jest z założenia praca związana z opracowaniem dokumentacji przemysłowej prowadzona zespołowo z udziałem wykwalifikowanej grupy roboczej w tym między innymi specjalisty ds. technologii i inżynierii przemysłowej oraz materiałowej oraz technologa automatycznych procesów produkcyjnych. Wiedza inżynieryjna połączona z konsultingiem daje efekt dostosowania oferty zakupu maszyn i urządzeń do wymagań programów pomocowych. Nasz ośrodek jednocześnie prowadzi obsługę techniczną produkcji przemysłowej. Potwierdza to stały związek naszego zespołu z rzeczywistością działalności produkcyjnej.

    W trakcie analizy możliwości finansowania potencjalnych wydatków inwestycyjnych Państwa przedsiębiorstwa przyjęto następujące założenia projektów:

  • inwestycja w linie technologiczną, ewentualny import maszyn, zakup maszyn
  • inwestycje w modernizacje hal produkcyjnych, ewentualne prace budowlane i modernizacyjne.

    Akro-Tech posiada akredytacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do świadczenia usług doradczych w ramach realizacji projektów z działania SPO WKP 2.1 - doradztwo.

    Umowa nr 1353/2006 ważna do dnia 13 grudnia 2013 roku, stąd możemy pomóc naszym klientom w realizacji biznes planów inwestycji z możliwości dofinansowania samych usług konsultingowych. Projekty obejmują biznes plany dla projektów funduszy strukturalnych 2007-2013 oraz część analiz i dokumentacji technicznej niezbędnej do uruchomienia inwestycji bez względu na dofinansowanie UE.

      Zakres akredytacji:

  • Prowadzenie przedsiębiorstwa na terytorium UE
  • Innowacje i nowe technologie.

"... w praktyce oceny wniosków bardzo często spotykam sytuacje, kiedy przedsiębiorcy planując wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych w dokumentacji aplikacyjnej skupiają się tylko na opisie nowoczesnych maszyn i urządzeń uznając, iż to wystarczające do uzasadnienia innowacyjności projektu. Bez nowoczesnej technologii w wyniku, której powstają nie mniej nowoczesne produkty i usługi naszych firm nie możemy mówić o skutecznym pozyskaniu środków z funduszy strukturalnych. Prawidłowe wykazanie we wniosku rzeczywistego potencjału naszej firmy to początek drogi, która doprowadzi do uzyskania wsparcia..."

        2009 r., fragment seminarium z zakresu pozyskania środków z funduszy strukturalnych mgr Monika Piaskowska - Promotor Projektów Innowacyjnych na województwo zachodniopomorskie.

        W ramach pierwszego w latach 2007-2013 naboru wniosków w Regionalnym programie Operacyjnym w ramach usług doradczych działanie 1.3.1. Urząd Marszałkowski spośród 72 projektów spełniających warunki formalne przyjął do dofinansowania jedynie 42 projekty z najwyższą ocena. Projekt opracowany dla naszego Klienta zajął 3 miejsce na liście i otrzymał 96,67% możliwych punktów i jest to jedyny w województwie projekt z zakresu wdrożenia systemu zarządzania środowiskowego który otrzymał dotację.

       W podziałaniu 1.1.2. Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Spośród 93 projektów przekazanych pod obrady Komisji Oceniającej Projekty, 55 wniosków otrzymało wymaganą liczbę punktów. Projekt dla naszego klienta otrzymał 78,33% możliwych punktów.


Trzy sprawdzone sposoby na pozyskanie dotacji ze środków Unii Europejskiej na inwestycje przemysłową:

Nowoczesna technologia i nowe produkty

Ochrona środowiska

Wzrost zatrudnienia/ utrzymanie miejsca pracy.z poważaniem,

Monika Piaskowska

AKRO-TECH Ośrodek Wspierania Przemysłu tel. bezpośredni kom. 0502 44 33 06

tel. biuro 091 489 63 62
fax biuro 091 462 30 00

ul. Gdańska 10

 70-660 Szczecin
www.akro-tech.pl

email dotacje@akro-tech.pl

Natychmiastowe rozwiązania i narzędzia dla najlepszej efektywności, wydajności i zysku z produkcji.

nasza-oferta

Materialy do pobrania

Badz na biezaco! Pobierz juz teraz. Materialy on-linePobierz
Dopisz się do listy badz na bieżąco ...